O nas

Moje codzienne spacery w tej przepięknej KRAINIE dają dużo energii i radości oraz wiele refleksji.

„MIMOZA” w Krawczykach. POKOCHAŁAM to miejsce od pieszego wejrzenia. MOJE miejsce na ziemi.

Serdecznie witamy na naszej stronie

„MIMOZA” w Krawczykach. POKOCHAŁAM to miejsce od pierwszego wejrzenia. MOJE miejsce na ziemi. Tu się dobrze i szybko odpoczywa, pozytywnie nastraja. Położenie przy lesie daje ciszę i spokój, a wiosną „PTASI KONCERT” za darmo. Dookoła pola, łąki i lasy. Szczególnie latem złociste zboża na tle różnorodnej zieleni w pagórkowatym terenie to niekończąca się UCZTA dla oczu. Prawdziwy WERNISAŻ.

Moje codzienne spacery w tej przepięknej KRAINIE dają dużo energii i radości oraz wiele refleksji. Doceniam ten Mały Zakątek Świata w którym żyję i o którym mówię „Moje Bieszczady Warmińsko-Mazurskie. Kwiaty polne maki, chabry i rumianki to nieodłączny element krajobrazu. To kwiaty mojego dzieciństwa. Przywołują piękne wspomnienia.

o-nas

Kiedy pływam kajakiem lub rowerem wodnym po stawie na nowo odkrywam swoją Mimozę i czuję się jak na wczasach. Plac zabaw wśród sosen i brzóz to zdrowe i ulubione miejsce dla dzieci. Boisko do siatkówki dla nieco starszej braci. Często organizujemy rozgrywki siatkarskie dla gości -turystów i miejscowych znajomych.

Największą moją chlubą i pasją jest ogród BIODYNAMICZNY. Na bazie którego przyrządzamy posiłki dla gości. Kuchnia domowa TRADYCYJNA. Specjalizujemy się w kuchni MAKROBIOTYCZNEJ, WEGAŃSKIEJ oraz WEGETARIAŃSKIEJ,

EKOLOGICZNEJ. Zdrowy posiłek to podstawa dobrego wypoczynku, regeneracji sił i szczęśliwego uśmiechu. Chętnie zapraszamy gości zainteresowanych uprawą biodynamiczną. Można się u nas wiele nauczyć przy okazji wypoczynku.

Obecnie oferujemy 52 noclegi. Pokoje 2,3 i 4-osobowe z łazienkami, telewizorami.