EKO Produkty

Moje codzienne spacery w tej przepięknej KRAINIE dają dużo energii i radości oraz wiele refleksji.

„MIMOZA” w Krawczykach. POKOCHAŁAM to miejsce od pieszego wejrzenia. MOJE miejsce na ziemi.

Od kilkudziesięciu lat stale wzrasta poziom skażenia środowiska naturalnego, do żywności i produktów codziennego użytku dodawane są ogromne ilości konserwantów, polepszaczy i  szkodliwych substancji chemicznych, które w znacznym stopniu oddziałują na nasz organizm.

Dzięki zamieszczanym na naszej stronie poradom, jak prowadzić zdrowy styl życia oraz przepisom, jak przyrządzić posiłek smacznie i zdrowo możesz diametralnie odmienić swoją jakość życia i swojej rodziny.

Polecamy wybór zdrowej żywności pochodzącej z certyfikowanych ekologicznych gospodarstw, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie , w tym żywność specjalnego przeznaczenia żywieniowego- bezglutenową, bezcukrową, dla wegetarian, wegan, dzieci i wszystkich inny, którzy są ciekawi nowych smaków. Budujmy świadomie swoje zdrowie i dobre samopoczucie! Zachęcamy wszystkich  świadomych konsumentów, którzy cenią sobie swoje zdrowie i nie boją się kulinarnych eksperymentów do zapoznania się produktami które nie tylko dobrze smakują ale i mają działanie lecznicze.

zobacz nasze produkty