Wesela i przyjęcia

Moje codzienne spacery w tej przepięknej KRAINIE dają dużo energii i radości oraz wiele refleksji.

„MIMOZA” w Krawczykach. POKOCHAŁAM to miejsce od pieszego wejrzenia. MOJE miejsce na ziemi.

 

Wesela organizujemy przez cały rok.

Do dyspozycji gości weselnych są 2 sale połączone drzwiami podwójnymi. Jest dużo przeszklenia, co umożliwia kontakt wzrokowy a jednocześnie wycisza salę konsumpcyjną. Sale są klimatyzowane.

Z sali tanecznej wyjście na duży taras z widokiem na staw a następnie las. Posesja znajduje się na 4,5 h. ogrodzonej powierzchni. Bliskość lasu i stawu daje przytulne zacisze. Jest gdzie pospacerować i dotlenić się. W części południowej posesji znajduje się ogród ekologiczny, który zapewnia większość świeżych warzyw i ziół.

Kuchnia tradycyjna, domowa. Wędliny swojego wyrobu. Uwzględniamy rożnego rodzaju diety. Specjalizujemy się w naturalnym żywieniu nieprzetworzonym, które samo w sobie jest  naturalnym lekiem. Stosujemy zioła z własnego ogrodu jako przyprawy i herbatki. Szałwia i dziurawiec to ocean ZDROWIA nie ujmując niczego mięcie czy pokrzywie, którą bardzo cenię. Nieodzownym przyjacielem pomidorów jest np. krwawnik. Te rośliny oddziałują na siebie bardzo pozytywnie.  Jest to jeden z przykład z biodynamiki. Bardzo cenimy rośliny dzikorosnące i stosujemy jako przyprawy do rożnego rodzaju dań i dekoracji.

Zapewniamy chlebek na przywitanie Młodej Pary.

W części rekreacyjnej ogrodu jest Plac Zabaw dla młodszych dzieci. Dla nieco starszych boisko do siatkówki.  Dla zainteresowanych jest możliwość zorganizowania fachowej opieki dla dzieci po wcześniejszym uzgodnieniu.

Menu weselne

Poza standardowym MENU dodatkowo oferujemy:  Stół wiejski w iście wiejskim klimacie , fontannę czekoladową z wyjątkową dekoracją z owoców.

Menu oczywiście możemy modyfikować pod indywidualne preferencje gości.

White Minimalist Elegant Wedding Menu (4)

Menu-wegetarianskie