Wesela i przyjęcia

„MIMOZA” w Krawczykach. POKOCHAŁAM to miejsce od pieszego wejrzenia. MOJE miejsce na ziemi.

Wesela organizujemy przez cały rok do 200 osób.

Do dyspozycji gości weselnych są 2 sale połączone drzwiami podwójnymi. Jest dużo przeszklenia, co umożliwaia kontakt wzrokowy a jednocześnie wycisza salę konsumpcyjną. Sale są klimatyzowane.

Z sali tanecznej wyjście na duży taras z widokiem na staw a następnie las. Posesja znajduje się na 4,5 h. ogrodzonej powierzchni. Bliskość lasu i stawu daje przytulne zacisze. Jest gdzie pospacerować i dotlenić się W części południowej posesji znajduje się ogród biodynamiczny, ekologiczny, który zapewnia większość świeżych warzyw na sałatki, dodatki do różnych dań i ciekawych dekoracji potraw.

Kuchnia tradycyjna, domowa. Wędliny swojego wyrobu. Jak najbardziej uwzględniamy rożnego rodzaju diety. Specjalizujemy się w naturalnym żywieniu nieprzetworzonym, które samo w sobie jest  naturalnym lekiem. Stosujemy zioła z własnego ogrodu jako przyprawy i herbatki. Szałwia i dziurawiec to ocean ZDROWIA nie ujmując niczego mięcie czy pokrzywie, którą bardzo cenię.Nieodzownym przyjacielem pomidorów jest np.krwawnik. Te rośliny oddzałują na siebie bardzo pozytywnie, poprawiając swój rozwoj i smak. I wiele innych również. Jest to jeden z przykładów biodynamiki. Bardzo cenimy rośliny dzikorosnące i stosujemy jako przyprawy do rożnego rodzaju dań i dekoracji rownież.

Poza standardowym MENU dodatkowo oferujemy:  Stół wiejski w iście klimacie wiejskim, fontannę czekoladową z wyjątkową dekoracją z owoców.

Zapewniamy chlebek na przywitanie Młodej Pary.

W części rekreacyjnej ogrodu jest Plac Zabaw dla młodszych dzieci. Dla nieco starszych boisko do siatkówki.  Dla zainteresowanych jest możliwość zorganizowania fachowej opieki dla dzieci po wcześniejszym uzgodnieniu.